Opłaty na 2015 r,

Opłaty na 2015 rok można dokonywać codziennie po uprzednim kontakcie tel.501631787.

TABELA SKŁADEK NA 2015 r. W OKREGU PZW KIELCE

L.p.

RODZAJ SKŁADKI

KWOTA ZŁ

I.

SKŁADKA CZŁONKOWSKA

1. podstawowa

75,-

2. ulgowa

- młodzież szkolna i studenci w wieku 16-24 lat

- członkowie odznaczeni srebrną i złotą odznaką PZW

- mężczyźni od 65 roku życia

- kobiety od 60 roku życia

37,-

3. uczestnik do lat 16

18,-

4. członkowie odznaczeni odznaką PZW złotą z wieńcami

18,-

5. Wpisowe

- członka zwyczajnego PZW

25,-

- członka uczestnika PZW

12,-

6. Legitymacja członkowska

5,-

II.

SKŁADKA OKRĘGOWA na zagospodarowanie i ochronę wód

1. podstawowa

96,-

2. ulgowa

56,-

3. uczestnika do lat 16

26,-

III.

SKŁADKI OKRESOWE

- dla członka PZW

1-dniowa

20,-

3-dniowa

40,-

- dla niezrzeszonych

1-dniowa

35,-

3-dniowa

75,-

1. Składka okręgowa roczna upoważnia do wędkowania na wodach nizinnych i górskich.

Wnoszący składkę okręgową otrzymuje dokument „ZEZWOLENIE NA  AMATORSKI POŁÓW RYB WĘDKĄ

opatrzony hologramem. Zezwolenie jest ważne do 31 grudnia 2015 r. Druk jest bezpłatny.

2. Składkę członkowską i okręgową uczestnika uprawnionego do swojego łowiska uiszcza młodzież do lat 16.

3. Składkę okręgową ulgową opłacają odznaczeni złotą i srebrną odznaką PZW, studenci i młodzież szkolna

w wieku od 16 do 24 lat za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej, mężczyźni od 65 roku życia, kobiety od 60 roku życia(w ciągu całego roku w którym ukończono określony wiek).

4. Członkowie Honorowi zwolnieni są ze składki członkowskiej oraz składek okręgowych za okazaniem legitymacji nadającej tytuł członka honorowego.

5. Ulgami nie są objęte składki okresowe.

6. Składki okresowe upoważniają do wędkowania na wodach nizinnych i górskich. Wnoszone są wyłącznie w formie przelewu bankowego, internetowego, aplikacji eOkoń zamieszczonej na stronie internetowej www.pzw.org.pl/kielce lub  opłaconego na poczcie. Dodatkowo wędkarz zobowiązany jest do posiadania wypełnionego druku „ZEZWOLENIA NA AMATORSKI POŁÓW RYB WĘDKĄ pobranego ze strony internetowej Okręgu PZW Kielce i wypełnienia rejestru połowu zamieszczonego przy druku zezwolenia.

Uchwała Nr 42 Zarządu Okręgu PZW w Kielcach z dn: 17.11. 2014 r. obowiązuje  od 1 stycznia 2015 r.

SKŁADKI DO WYDRUKU