0

20.05.2012 r. Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW Krasna

Aktualności | 2012-05-20 | Publikujący: Koło PZW Krasna

W dniu 20.05.2012 r. na zbiorniku wodnym w Krasnej odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW Krasna w kategorii seniorów i juniorów. Łącznie startowało 22 zawodników w tym 5 juniorów i 17 seniorów. W kategorii juniorów zwyciężył Artur Ksel, drukie miejsce zajął Dominik Młodawski, trzecie Krystian Lisowski, czwarte Michał Kochel, piąte Oskar Kaniewski. Należy przypomnieć, że A. Ksel obronił tytuł z roku ubiegłego. Wśród seniorów po zaciętej i wyrównanej rywalizacji zwycięzcą został Tomasz Brandebur, drugie miejsce zajął Szymon Basiak, trzecie ubiegłoroczny mistrz Robert Mikołajczak.

Zawody rozegrano w dwóch trzygodzinnych turach. Sędzią głównym był Zbigniew Wodecki. Okazale puchary ufundowało Koło PZW Krasna.